O nas

AGNIESZKA SIKORSKA

Absolwentka warszawskiej AWF, mgr wychowania fizycznego, trener pływania II klasy. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Posiada uprawnienia kierownika/wychowawcy kolonijnego.
Trener BUKS Warszawa, z którym związana jest od początku istnienia klubu. Wśród jej wychowanków byli Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski.

http://www.buks.waw.pl/rocznik-2004.html

JOANNA JEZUITA

Jestem studentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja, a także wieloletnią zawodniczką klubu sportowego Polonia Warszawa z 10-letnią karierą sportową. Nie będąc już czynnym sportowcem, chce swoją wiedzę i umiejętności przekazywać innym,a pływanie w czasach tak dobrze rozwiniętej turystyki wyjazdowej i wodnej stało się podstawową umiejętnością do nauki. Uznaję zasadę, że każdy może nauczyć się pływać nie zważając na wiek i płeć. 

ŁUKASZ ZARĘBA

Instruktor pływania, ratownik WOPR, aktywny zawodnik sekcji pływackiej AZS WUM oraz student kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od najmłodszych lat związany ze sportem. W swojej pracy stara się łączyć wieloletnią pasję, doświadczenie w roli zawodnika, oraz wiedzę zdobytą na licznych kursach i uczelni. Łatwo i szybko nawiązuje kontakt z podopiecznymi, a ich postępy sprawiają mu największą radość.